Nie ma medycyny bez rozmowy.

Prof. Andrzej Szczeklik

 

Nauka i doświadczenie równie ściśle związane są ze sobą jak płuca i serce: jeśli jeden z organów jest uszkodzony, to i drugi nie może funkcjonować prawidlowo.

L.Tołstoj

Dmijmy sami w nasze żagle.

Stanisław Jerzy Lec

Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

Anonim

Aby zerwać z nawykiem, wyrób sobie inny, który go wymaże.

Mark Twain

AKTUALNOŚCI  »  Akademia Doskonałości - program rozwoju kompetencji zarządczych i społecznych osób kierujących mikro i małymi przedsiębiorstwami w Wielkopolsce.
Akademia Doskonałości - program rozwoju kompetencji zarządczych i społecznych osób kierujących mikro i małymi przedsiębiorstwami w Wielkopolsce.
2011-04-07

Na zlecenie firmy Sense Consulting przystąpiliśmy do realizacji projektu Akademia Doskonałości - program rozwoju kompetencji zarządczych i społecznych osób kierujących mikro i małymi przedsiębiorstwami w Wielkopolsce. Celem głównym projektu jest podniesienie efektywności i innowacyjności 100 wielkopolskich MMP, poprzez wzrost kompetencji zarządczych i społecznych 196 mikro, małych przedsiębiorców i menadżerów tych firm. 

Akademia Doskonałości będzie realizowana poprzez 17 edycji szkoleń, podczas których właściciele oraz pracownicy mikro i małych przedsiębiorstw będą szkoleni z zakresu podnoszenia kwalifikacji zarządczych i społecznych. Na jedną edycję szkolenia składać się będą szkolenia realizowane w ramach cykli:

1. Lider Zarządzania:
- Wyprzedzamy zmiany (16h) - jak skutecznie rozwijać firmę, budować strategię rozwoju
- Sprawny Mechanizm (16h) - jak prawidłowo rekrutować pracowników i rozwijać zespół 
- Stop Marnotrawstwu (16h) - jak optymalizować pracę w firmie

2. Laboratorium Kodu S (24h)
Interaktywna gra symulacyjna kształcąca umiejętności w zakresie pracy w grupie: przywództwo a kierowanie, asertywność w sytuacjach zawodowych, zapobieganie konfliktom i ich rozwiązywanie.

 

Copyright © by human-resources.pl 2009 - wszystkie prawa zastrzeżone!
Realizacja: a-tech.pl