Nie ma medycyny bez rozmowy.

Prof. Andrzej Szczeklik

 

Nauka i doświadczenie równie ściśle związane są ze sobą jak płuca i serce: jeśli jeden z organów jest uszkodzony, to i drugi nie może funkcjonować prawidlowo.

L.Tołstoj

Dmijmy sami w nasze żagle.

Stanisław Jerzy Lec

Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

Anonim

Aby zerwać z nawykiem, wyrób sobie inny, który go wymaże.

Mark Twain

AKTUALNOŚCI
Warsztaty z zakresu ocen okresowych
2011-10-26

Na zlecenie firmy Motiva przeprowadziliśmy cykl warsztatów z zakresu ocen okresowych. Uczestnikami zajęć byli menedżerowie oraz pracownicy działów HR.

 

CZYTAJ WIĘCEJ
Wystąpienia publiczne, czyli jak przygotować i wygłosić skuteczną prezentację - Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
2011-10-16

Anna Siedlewska poprowadziła, dla Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, cykl warsztatów: Wystąpienia publiczne, czyli jak przygotować i wygłosić skuteczną prezentację.

CZYTAJ WIĘCEJ
Efektywne przywództwo - szkolenia menedżerskie dla pracowników administracji rządowej będących w grupie wiekowej 45+
2011-10-16

Na zlecenie Konsorcjum APEXnet CSAP i Demos Polska zrealizowaliśmy cykl szkoleń z zakresu efektywnego przywództwa. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Trener - drugi zawód nauczyciela
2011-08-31

Na zlecenie Regionalnego Centrum Informacji Europejskiej przeprowadziliśmy szkolenia oraz usługi doradcze w ramach projektu: Trener - drugi zawód nauczyciela.

 

CZYTAJ WIĘCEJ
Z wiekiem na plus - szkolenia dla przedsiębiorstw.
2011-07-01

Na zlecenie firmy PHIN Consulting realizujemy szkolenia w ramach projektu "Z wiekiem na plus - szkolenia dla przedsiębiorstw". Celem projektu jest wsparcie przedsiębiorstw w tworzeniu i wdrażaniu strategii zarządzania wiekiem, jako elementu budowania przewagi konkurencyjnej.

CZYTAJ WIĘCEJ
Tworzenie profili kompetencyjnych - CEHAVE PASZE Sp. z o.o.
2011-07-01

Na zlecenie firmy Cehave Pasze realizujemy projekt stworzenia profilii kompetencyjnych dla działu produkcji.

 

CZYTAJ WIĘCEJ
Spotkanie Wielkopolskiego Forum Trenerów Biznesu - wykład Anny Siedlewskiej
2011-06-18

18 czerwca nasza trenerka Anna Siedlewska przeprowadziła, w ramach spotkania Wielkopolskiego Forum Trenerów Biznesu, wykład: "Paradoks czasu". Wystąpienie poświęcone było możliwościom wykorzystania koncepcji perspektyw czasowych (P. Zimbardo, J. Boyd) w pracy trenera.

 

CZYTAJ WIĘCEJ
„Biopsja? Nie skorzystam. Jak przekonać pacjenta do tego co jest ważne” - Konferencja Szkoleniowa PwCO Nowoczesna Medycyna, Medicover sp. z o.o.
2011-06-04

Anna Siedlewska poprowadziła warsztaty dla firmy Medicover Sp. z o.o. w ramach Konferencji Szkoleniowej PwCO Nowoczesna Medycyna.

CZYTAJ WIĘCEJ
Szkolenia e-learningowe - ABC Learning
2011-04-30

Na zlecenie firmy ABC Learning przygotowaliśmy 15 szkoleń e-learningowych. Zapraszamy do zapoznania się z nimi na stronie: http://www.abc-learning.pl

CZYTAJ WIĘCEJ
Akademia Doskonałości - program rozwoju kompetencji zarządczych i społecznych osób kierujących mikro i małymi przedsiębiorstwami w Wielkopolsce.
2011-04-07

Na zlecenie firmy Sense Consulting przystąpiliśmy do realizacji projektu Akademia Doskonałości - program rozwoju kompetencji zarządczych i społecznych osób kierujących mikro i małymi przedsiębiorstwami w Wielkopolsce. Celem głównym projektu jest podniesienie efektywności i innowacyjności 100 wielkopolskich MMP, poprzez wzrost kompetencji zarządczych i społecznych 196 mikro, małych przedsiębiorców i menadżerów tych firm. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Copyright © by human-resources.pl 2009 - wszystkie prawa zastrzeżone!
Realizacja: a-tech.pl